.
 
 

REHA ELEKTRONİK ltd. şti Tyvek®

      Reha ltd şti 1992 yılında kurulmuş ve kendi sektöründe en kaliteli hizmeti vermeyi hedeflemiş ve bunu başarıyla günümüze kadar taşımış kurumsal bir firmadır.


       1992’ den beri ileri teknolojiyi kullanarak, ürün kalitesinden taviz vermeyerek, tamamen müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak çalışan, geçmişte ve günümüzde olduğu gibi, gelecekte de aynı çizgisini takip edecek olan firmamız hep daha iyiye ulaşmayı kendisine hedef edinerek bu doğrultuda çalışmalarını sürdürecektir.

       Şimdiye dek olduğu gibi, REHA LTD dinamik ve profesyonel yönetimi , personeli ve teknik altyapı, değişen dünya şartlarına rağmen kalite politikasından ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeyerek gelecekte de parlayan bir yıldız olarak hizmet vermeyi sürdürecektir.

       Amacımız herkes ve her kurum gibi başarılı olmaktır, ancak başarı kavramı bize göre şartlar ne olursa olsun para kazanmak değil, çalıştığımız firmaların güven, sevgi ve saygısını kazanmak, ,içtenlikle eleştirenlerin bizde gördükleri hatalarımızı düzeltmek ve daha iyi daha uzun ömürlü ve hep aranan bir firma olarak çalışmamızı sürdürmektir.


 

OTOPARK OTOMASYONU VE
PARK YÖNETİM SİSTEMLERİ
 >>>

ÜRÜN BAZLI ETİKETLEMEYLE
STOK, SATIŞ VE DEPO KONTROL
SİSTEMLERİ  >>>

DEMİRBAŞ / TAŞINMAZ
EŞYA TAKİBİ  >>>

PERSONAL TAKİP VE İÇ GÜVENLİK
ÇÖZÜMLERİ  >>>

OTEL, EĞLENCE MERKEZLERİ VE
HASTANELER İÇİN KİŞİ BAZLI
TAKİP ÇÖZÜMLERİ  >>>

 
 
.
tel +00 90 212 274 35 29 (3hat pbx)
fax +00 90 212 274 35 37
info@rfid-reha.com

REHA ELEKTRONİK ltd. şti.tüm hakları saklıdır 2007®